Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
Film adı veya IMDB linki girin
Mobil / TV / Tablet için m.fullhdfilmizlesene.org
Yeni Filmler : 2018 film izle
Yeni Filmler : 2017 film izle
Charles Darwin Hayat Ağacı
Puanla :
9.6/10 97

David Attenborough evrim teorisinin modern bilimin parçası haline geldiğini düşündüğü için asırlardır bu teorinin değerini zaman geçtikçe azlacağını korkusunu yaşar.

Full HD Film hazirlaniyor.
Filme Yorum Yaz
- Küfür, hakaret, ırkçılık, inançlara saldırı, nefret söylemi vb. içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
- İmla kurallarına uymayan, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yorum yazmayınız.
- Yönetime hakaret etmek, ücretle hizmet alıyormuş gibi emir kipi kullanmak siteden uzaklaştırılma sebebidir.
- Teknik problemlerin bildirimi, öneri ve şikayetleriniz için iletişim bölümünü kullanınız.
- Gerçekçi bir rumuz kullanmak zorunludur (veya adınızı yazabilirsiniz).
- Yorumların eşsiz olması için tek kelimelik reaksiyonlar kullanmayınız, cümle halinde yazınız.
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin sonunda jason ölmüyor [/spoiler]
Film Hakkındaki Yorumlar
msu

Altta cahilce bir yoruma denk geldim evrimin hiç bir kanıtı yok demiş abi kötü bir şey söylemek istemem ama biyolojiden zerre anlamayan insanların evrim nedir bilmeyenlerin kanıt yok demesi beni güldürüyor bre cahil sen hiç DNA yapısını inceledin mi primat soyluların ki ile insanlarınkini karşılaştırdın mı ben karşılaştırdım yüzde 98 uyum vardır kardeşim kalan yüzde 2'lik kısmından seni onlardan ayıran kısımdır biraz daha geriye git başka canlılara memeli sürüngenlere oran yüzde 70'dir daha geri git yunuslara oran yüzde 40 tır daha geride farklılaştıkça düşer bu oran yani evrimin biyolojiden anlayan için kesin kanıtıdır bu başkalaşmayı yani evrilmeyi ispat eder ha ben sana kendi vücudundan da örnek veririm 18lik diş olayı en barizi kullanılmayan dişler artık toplumda yüzde 50 kişide çıkmıyor bile çünkü ihtiyaç bu 500 yıl sonra yüzde 40 kişide çıkmayacak 1000 yıl sonra yüzde 25 bir süre sonra tamamen çıkmayacak ve evrim seçilime göre devam edecek.

1
orkun

Şöyle düşüne biliriz. Allah ol dediği zaman her şey oluyor. Allah zamanıda yarattığı için zaman onun için bir şey ifade etmez yani evren 13milyar yılda oluşuyor ama bu evrende ki zaman algısına göre ancak allah için bu bir "an" dır ol demiştir ve olmuştur.

ınsanı yaratmak için buradaki "evrim" aşamalarından geçmiştir .Ancak bu aşamalar tekrar zaman kavramına baktığımızda bu evren içindir. Yani biz doğmak için 13 milyar yıl beklediğimizi hissede biliyor muyuz ? ör: evrenin yaşı yaklaşık 14milyar yıldır ama dünyanın yaşı 4.5 milyar yıldır yani burada bile bir aşama var ancak bizim beynimizin algısı kısıtlı olduğu için bunu bir bütün ve allah için "an" olarak düşünmek biraz uçuk geliyor. Bu bilgisayarda enter a basmak gibi bir şey.

Ancak tesadüf değildir her şeye kadir olanın mucizesidir.

-2
Rec

Asıl evrimi sen ahirette görecen Darwin

6
demet

Şuan gerçekten ne düşüneceğimi bilemiyorum . yıllarca inandıgımız şeylerin bi anda degişmesi , değişebilecek olması çok ilginç .

69
ugur

Çok iyidi ya emegi geçen herkese saygılar :)

58
Kemal

BBC'den harika bir evrim belgeseli, siteye eklediğiniz için çok teşekkür ediyorum.

61
boswelia

Cidden emeği geçenlere teşekkürler.Her kategoride çok fazla seçenek var.Ciddi emek isteyen bir iş,sonsuz teşekkürler fulhd emekçileri.

45
Harun Yahya

20. yüzyılın kanlı diktatörleri kendi hayat felsefelerini Darwin'in öğretilerine bağlamışlardır. Aslında Darwinizm tüm kötülüklerin ana kaynağı.

5
Harun Yahya

Charles darwin'e göre hayat kör tesadüflerin sonucu olarak var olmuştur. :D Oysa bilim dünyasında tesadüfe asla yer yoktur. Ayrıca evrim teorisine ait her hangi bir bilimsel bulgu da bulunmuş Değil. Yaratılış vardır evrim yoktur.

4
engo

tek kelime ile.harika. herkese, seyretmelerini öneririm. emek verenlere binlerce teşekkür.

58
ferroo

Harika bir belgesel. Sitenizde yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

68
ışık

harika bir belgesel emeği geçenlerin eline sağlık

66